Wdrożenie Platformy Zakupowej (e-zamówienia)

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają od 18.10.2018 r. elektronizację zamówień publicznych, uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie postępowań przetargowych prowadzonych zgodnie z Prawem zamówień publicznych. Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W roku 2019 elektronicznie będą prowadzone tylko wybrane postępowania lecz od roku 2020 elektronizacją będą objęte wszystkie postępowania przetargowe prowadzone zgodnie z Prawem zamówień publicznych.

Dostęp do platformy dla Wykonawców jest bezpłatny i znajduje się pod adresem:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_walbrzych

 Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze postępowania na stronie https://platformazakupowa.pl

Aby składać oferty, nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl. Jedyny wymóg do spełnienia potrzebny z Państwa strony, by móc składać oferty, to dostęp do internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome oraz ważny kwalifikowany podpis elektroniczny.

 W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8.00 do 17.00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne.

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja
Podmiot udostępniający informację:Biuro ds. Zamówień Publicznych, 58-300 Wałbrzych Al. Wyzwolenia 24
Informację opublikował:Katarzyna Morajko
Data publikacji:15.04.2019 09:46
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Katarzyna Morajko
Data aktualizacji:15.04.2019 09:47